REKLAMA

Praca

Tu czeka praca

Opublikowano 16 sierpnia 2019, autor: jb

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Osoby do ochrony na terenie Żar rekrutuje spółka „Sekret” z Gorzowa Wielkopolskiego. Pracownika na stanowisko ds. konta ubezpieczonego zatrudni żarski oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Ofertę dla spedytora ma PKS w Żarach.  Etat dla psychologa ma Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żarach. Do PCPR mogą się też zgłaszać rodziny, które chciałyby pomagać dzieciom jako rodzina zastępcza. Nauczyciel przedmiotów zawodowych, informatycznych potrzebny jest do Zespołu Szkół Ekonomicznych w Żarach.

Kucharz i kelner znajdą pracę w żagańskiej Restauracji „Kepler”. Kucharza i pomocnika kuchennego poszukuje też  Bar „Duet” w Żaganiu. Godziny pracy dla nauczyciela geografii ma Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Żagania. Zgrzeblarz, czesacz znajdzie pracę w firmie „Poltops” w Żaganiu.

 

W szkole i w sklepie

Sprzedawca o pracę może pytać w PSS „Społem” w Lubsku. Pracownik biurowy potrzebny jest do lubskiej „Magnolii”. Magazynier znajdzie pracę w firmie „Napena” w Szprotawie.

Szkoła Podstawowa w Wichowie poszukuje nauczyciela języka angielskiego, ma także godziny pracy dla nauczyciela muzyki. O część etatu w Zespole Szkół w Bożnowie może także pytać nauczyciel języka angielskiego. Cały etat dla wychowawcy dla grupy 3 i 4-latków jest także w Szkole Podstawowej w Olbrachtowie. Nauczyciel wspomagający o pracę może pytać w Szkole Podstawowej w Tomaszowie. Osoby sprzątające są potrzebne do obsługi Hotelu w Buczynach. Kasjerzy, sprzedawcy znajdą pracę w sklepie „Delikatesy Centrum” we wsi Borowe.

Napisz komentarz »