REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

J…ać marchewkowego szona szlaufa

Opublikowano 16 sierpnia 2019, autor: Piotr Piotrowski

Takie i inne wulgaryzmy pod adresem Daniela Marchewki wypisywali w internecie hejterzy. Teraz były burmistrz spotkał się w sądzie z mężczyzną, który – według prokuratury – groził mu i znieważał go. – Bałem się o swoje życie – zdradza Marchewka.

O sprawie, która właśnie ruszyła w żagańskim Sądzie Rejonowym, pisaliśmy w ubiegłym roku. Wtedy to, na Facebooku, ówczesny burmistrz Daniel Marchewka został zaatakowany przez internautów. Wpisy dwóch z nich bardzo mu się nie spodobały i zgłosił sprawę prokuraturze.

– Grozili mi śmiercią – mówił nam wtedy D. Marchewka, pokazując wpis na facebookowym koncie jednego z żagańskich blogerów: „A tego h…ja na ulicę i spalić”, „Podpalcie urząd miasta”,  „Jeb…a ruda k…wa, doj…bać trzeba rudej ku…e do…ać”, „J…ać marchewkowego szona szlaufa”, „Zapier… cwela”.

Hejterzy wyżyli się na burmistrzu pod postem dotyczącym rozbiórki kiosku radnego Piotra Łosia przy ul. Kochanowskiego. Autor wpisu insynuował, że na zamknięciu kiosku bardzo zależało burmistrzowi Marchewce i w ten sposób zemścił się na radnym, który go rozlicza z pracy. Na falę hejtu nie trzeba było czekać. Większość dotyczyła D. Marchewki

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 217

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »