REKLAMA

Polityka

Ile radny ma na koncie?

Opublikowano 16 sierpnia 2019, autor: Piotr Piotrowski

Radni z Iłowej to głównie nauczyciele, pracownicy huty, emeryci i renciści. Waldemar Leszcz odłożył na czarną godzinę ponad 70 tys. zł, ma też dom i mieszkanie za 400 tys. zł. W iłowskiej hucie zarobił w ubiegłym roku blisko 80 tys. zł. Dwóch mieszkań o łącznej wartości ponad 600 tys. zł dorobił się Edward Lesiak, który rocznie dostaje 75 tys. zł emerytury. Najwięcej jednak zarobił w ubiegłym roku radny Fryderyk Roszak, który jako kierownik działu zakupów w CIECH Vitrosilicon, zainkasował ponad 164 tys. zł. Aż czterema autami może pochwalić się Artur Mutwil, wiceprzewodniczący, który oprócz warsztatu samochodowego ma też gospodarstwo i działkę za 280.000 zł.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 874

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »