REKLAMA

Praca

Tu czeka praca

Opublikowano 09 sierpnia 2019, autor: jb

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Operatora maszyn leśnych do pracy może przyjąć Przedsiębiorstwo „Saba” z Żar. Stylistka rzęs i paznokci o pracę może pytać w Salonie „Bellezza” w Żarach. Pracownik ogólnobudowlany, pomocnik dekarza znajdzie pracę w żarskie firmie „Dach-Serwis”.

Pracę dla nauczyciela przedmiotów hotelarskich, ale także dla nauczyciela logistyka oraz wychowania fizycznego i edukacji wojskowej ma Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu. Spółka „4 Grants” z Ostrowa Wielkopolskiego szuka swojego przedstawiciela handlowego do działu windykacji do pracy na terenie powiatu żagańskiego.

 

Nauczyciel i mechanik

Elektromechanik pojazdów ciężarowych znajdzie pracę w .Zakładzie Transportowym i Ogólnobudowlanym Edwarda Karpowicza w Lubska. Specjalista ds. administracyjno-gospodarczych i prowadzenia kadr potrzebny jest do Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku. Sprzedawca odpowiedzialny za dział budowlany potrzebny jest do sklepu „Bricomarche” w Szprotawie. Pracownik produkcji przy malowaniu zniczy potrzebny jest do pracy w firmie „Vitrocolor” w Iłowej. Nauczyciel przedszkola z uprawnieniami do zajęć z oligofrenopedagogiki znajdzie pracę w Szkole Podstawowej w Olbrachtowie.  Godziny pracy dla nauczyciela techniki w klasach IV-VI ma Szkoła Podstawowa w Witoszynie, a Zespół Szkół w Łęknicy ma ofertę dla nauczyciela języka angielskiego. Wychowawcę do świetlicy środowiskowej może zatrudnić Ośrodek Pomocy Społecznej w Tuplicach.

Osoby zainteresowane pracą w wojsku, mogą wybrać się na spotkanie z przedstawicielami Wojskowej Komendy Uzupełnień z Żagania, które zaplanowano w Żarskim Powiatowym Urzędzie Pracy w poniedziałek, 12.08., od godz.10:00.

Napisz komentarz »