REKLAMA

Wasze sprawy

Gdzie jest Pchełka?

Opublikowano 09 sierpnia 2019, autor: jb

Rodzina z Żagania poszukuje 5-letniej Pchełki, która zaginęła we wtorek, 30 lipca.

– Pchełka to znajda. Znalazłam ją 5 lat temu, siedziała pod samochodem na ul. Żarskiej. Wzięłam ją do siebie. Większość z tego czasu spędziliśmy w mieszkaniu przy ul. Żarskiej. Na kilka miesięcy przenieśliśmy się na ul. Traugutta – mówi Justyna Słowik, jej właścicielka. I dodaje: – Oswajaliśmy Pchgełkę z tymi terenami. Spacerowała głównie ulicami Kędzierzawego i Dworcową w rejonie dawnych koszar. Obecnie mieszkamy w Niemczech i Pchełka wyjechała z nami. W lipcu przyjechaliśmy na urlop do Polski i Pchełka oczywiście z nami. Niestety, wyszła z mieszkania we wtorek, 30.07. i do tej pory jej nie ma. Jak to kot, wracała zawsze najpóźniej po jednym dniu, ale nie tym razem.

Kotka reaguje na swoje imię, choć nie jest ufna wobec obcych. Jest biało-brązowo-szara. Na szyi miała szarą obrożę na pchły i kleszcze. Jej cechą charakterystyczną jest krzywy ogon.

– Obszukaliśmy wszystkie znajome kąty, ale jej nie ma. Dzwoniliśmy na Straż Miejską, która nie miała żadnych zgłoszeń o potrąceniu kota w tym czasie. W niedzielę, 11 sierpnia, wracamy do Niemiec. Prosimy jednak o wszelkie informacje na temat Pchełki. Jeżeli tylko ktoś ją znajdzie, przyjedziemy po nią nawet z Niemiec. Najbardziej tęskni za nią nasz syn Franek. Nawet jeżeli stało się jej coś złego, też chcielibyśmy to wiedzieć – apeluje pani Justyna.

Rodzina na wiadomości w sprawie Pchełki czeka pod numerem telefonu 794 686 559.

Napisz komentarz »