REKLAMA

Wasze sprawy

Tankowanie po nowemu

Opublikowano 02 sierpnia 2019, autor: bj

Stacja paliw przy ul. Ułańskiej i Artylerzystów w Żarach zmieniła właściciela.

Dawny Statoil, ostatnio Circle K znika z Żar.

– W związku z optymalizacją sieci stacji paliw Circle K, podjęta została decyzja o sprzedaży stacji w Żarach. Nowy właściciel przejął ją wraz z pracującą załogą z dniem 30.07. – informuje Anna Janiszewska z biura prasowego Circle K.

Na miejscu od kilku dni trwają prace związane z usuwaniem dotychczasowych znaków firmowych, montażem nowych, przygotowaniem sklepu. Wkrótce pojawi się w tym miejscu zielona kolorystyka i logo polskiej sieci Watis. Firma swoją siedzibę ma w Strzałkowie (pow. słupecki, woj. wielkopolskie). Sieć liczy 33 stacje. Wszystkie są całodobowe, czynne 7 dni w tygodniu. W województwie lubuskim, stacja pod szyldem tej sieci znajduje się w Świebodzinie, najbliżej Żar funkcjonują stacje w województwie dolnośląskim, m.in. w Pieńsku, Lubaniu i Lwówku Śląskim. Firma zapewnia, że oferuje tańsze paliwa, choć współpracuje z największymi dostawcami w Polsce.

W Żarach, choć wciąż trwają prace przy adaptacji sklepu, od wczoraj, 1.08., można już tankować. Cena benzyny to 4,99 zł, oleju napędowego 4,89, a gazu LPG 1,89 zł. Sklep powinien być oddany do dyspozycji klientów w nadchodzącym tygodniu.

W Żarach sieć Watis poszukuje personelu. Bo jak się dowiadujemy, pracownicy zatrudnieni przez Circle K należeli do związków zawodowych i podjęli decyzję o pozostaniu u swojego dotychczasowego pracodawcy. Przenieśli się więc do innych punktów.

Napisz komentarz »