REKLAMA

Praca

Tu czeka praca

Opublikowano 02 sierpnia 2019, autor: jb

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Dwóch spawaczy i tyle samo monterów konstrukcji stalowych znajdzie pracę w firmie „Metal-House” w Żarach. Trzy osoby do zgrzewania i tłoczenia elementów z blachy są potrzebne do firmy „Produs” w Żarach. Dwie osoby na stanowisko pomocników elektromontera może zatrudnić do pracy w Żarach spółka „Elpom” z Zielonej Góry. Zespół Szkół Budowlanych w Żarach poszukuje osoby do sprzątania.

Ofertę dla instruktora nauki jazdy dla kategorii prawa jazdy C+E ma Szkoła Jazdy „Delta” z Żagania. Nauczyciel języka niemieckiego znajdzie pracę w szkole „Easy Step Plus” w Żaganiu.

Trzydzieści osób do pakowania rzeczy z taśmy produkcyjnej do pracy w lubskiej „Magolii” rekrutuje spółka „Service Job” z Gorzowa Wielkopolskiego. Osoba do odczytywania stanu wodomierzy znajdzie pracę w Szprotawskich Wodociągach i Kanalizacji.

 

W szkole i sklepie

Sprzedawca znajdzie pracę w piekarni „Amadeo” w Iłowej. Kasjer, sprzedawca o pracę może pytać też w lubskim „Dino”. Pięciu pracowników budowlanych na terenie Iłowej poszukuje firma „LK Inwest” z Wrocławia. Nauczyciel przedszkola znajdzie pracę w „Małej Szkole”w Koninie Żagańskim. Nauczyciel języka angielskiego potrzebny jest do Zespołu Szkół w Łęknicy, a Gminna Biblioteka Publiczna w Bieniowie ma ofertę dla młodszego bibliotekarza. Ofertę dla pracownika socjalnego ma Ośrodek Pomocy Społecznej w Wymiarkach.

Spotkania w sprawie pracy organizuje też żarski PUP. Na środę, 7.08., od godz. 11:00 przewidziano giełdę pracy do nowo otwieranego sklepu „Stokrotka” w Żarach. Osoby, które chciałyby pracować w wojsku, mogą wybrać się na spotkanie z przedstawicielami WKU z Żagania, które zaplanowano w Żarskim PUP 12.08. od godz.10:00.

Napisz komentarz »