REKLAMA

Kronika policyjna

Kto spalił im auto?

Opublikowano 02 sierpnia 2019, autor: bj

Podwójne nieszczęście spotkało Zdzisława Cybulskiego (43 l.) z Dąbrowca. Najpierw w jego passata uderzyło audi, a potem jego auto spłonęło nocą w dziwnych okolicznościach.

Do wypadku doszło w sobotę (27.07.), około godz. 9.30, w Dąbrowcu. Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń, ale uszkodzone zostały dwa auta.

– Kierujący volkswagenem passatem skręcał w lewo. Kierowca audi, 35-letni mieszkaniec powiatu żarskiego, jadąc w kierunku Żar, wykonał manewr wyprzedzania w nieprawidłowy sposób i doprowadził do zderzenia z passatem – mówi Sylwia Rupieta z żarskiej policji.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 364

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »