REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Żółtaczka w przedszkolu

Opublikowano 26 lipca 2019, autor: Piotr Piotrowski

Szprotawskie Przedszkole nr 2 musiało przeprowadzić dezynfekcję po tym, jak okazało się, że jedno z dzieci jest chore na żółtaczkę.

Dyrekcję Szprotawskiego Zespołu Przedszkolnego (Przedszkole nr 2 przy ul. Parkowej wchodzi w jego skład) powiadomiła matka dziewczynki, u której wykryto żółtaczkę.

– Matka zapewniała nas, że do czasu wyleczenia dziewczynki, nie będzie jej posyłać do przedszkola. Okazało się, że miała żółtaczkę WZW typu A. Prawdopodobnie zaraziła się od swojego braciszka – mówi Elżbieta Przywarta, wicedyrektor Zespołu Przedszkolnego.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 213

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »