REKLAMA

Sport

Piast testuje graczy

Opublikowano 26 lipca 2019, autor: hakma

Pierwszy mecz kontrolny rozegrał także Piast Iłowa. W sparingu z niemiecką drużyną LSV Neustadt Spree(20.07) Grzegorz Borkowski wystawił dwie jedenastki.

-Bardzo ciekawy sprawdzian z dobrym przeciwnikiem, który okazał się trudnym rywalem. W meczu wystawiliśmy dwa składy, które zagrały po 45 min. Fajny przegląd naszej obecnej kadry jak i nowych zawodników, których obserwowaliśmy pod kontem przydatności do naszego zespołu. Jeśli chodzi o mecz, to do przerwy wynik był remisowy, jednak w końcówce meczu gospodarze pokazali swoją wyższość i wygrali całe spotkanie 6:3. Wynik w tym meczu nie jest najważniejszy, lecz postawa naszych jak i testowanych zawodników. Mamy swoje pierwsze przemyślenia i będziemy kontynuować obserwacje w kolejnych meczach kontrolnych i prowadzić rozmowy z klubami w celu pozyskiwania nowych zawodników-podsumował sprawdzian Grzegorz Borkowski.

Spraring zakończył się wygraną Niemców 6:3(2:2). Bramki dla Piasta strzelił Kamil Tutak, zawodnik testowany oraz padła bramka samobójcza.

Napisz komentarz »