REKLAMA

Sport

O włos od półfinału

Opublikowano 26 lipca 2019, autor: Piotr Piotrowski

Reprezentacja działaczy żagańskiego podokręgu piłki nożnej walczyła w Turnieju Podokręgów o Puchar Prezesa Lubuskiego Związku Piłki Nożnej.

W imprezie zmierzyły się reprezentacje działaczy podokręgów piłkarskich, podlegających Lubuskiemu Związkowi Piłki Nożnej. Żagański, zarządzający rozgrywkami klasy B reprezentowali: Dariusz Jakubas (przewodniczący), Paweł Najdek, Tomasz Nowak, Paweł Dominik, Bogdan Raczykowski, Mirosław Adamczyk, Mirosław Tylk i Adam Sowiński.

Najlepszym zespołem okazał się Podokręg Świebodzin, który w finale pokonał Podokręg Strzelecko-Drezdenecki 4:2. Piłkarze z żagańskiego powiatu byli o krok od awansu do półfinału.

– Aby wyjść z grupy A zabrakło nam dosłownie jednego punktu – – mówi trener żaganian, Paweł Najdek.  – Pokonaliśmy kolegów z powiatu żarskiego 3:0, ulegliśmy  podokręgowi strzelecko – drezdeńskiemu 0:4. O wszystkim decydowało więc trzecie spotkanie z nowosolanami, które zremisowaliśmy 3:3. Prowadziliśmy już w tym spotkaniu 3:2, ale bramkę na wagę braku wyjścia z grupy straciliśmy w ostatnich minutach. Szkoda.

Napisz komentarz »