REKLAMA

Wasze sprawy

Spółdzielnia nas zrujnuje!

Opublikowano 19 lipca 2019, autor: Piotr Piotrowski

Żali się część mieszkańców bloków przy ul. Andersa 1 i 5 w Szprotawie. – Jesteśmy uszczęśliwiany na siłę inwestycjami, a potem zostajemy z kredytami na lata – denerwują się.

Szprotawska spółdzielnia właśnie ruszyła z ocieplaniem budynku przy ul. Andersa 5. Wkrótce podobna inwestycja czeka blok przy Andersa 1. Lokatorzy obu bloków pożalili się „Regionalnej”.

– Takimi inwestycjami jak wymiana kotłowni czy termomodernizacja bloków jesteśmy uszczęśliwiany na siłę. A potem zostajemy z kredytami na lata. Jak mamy je spłacać? Z naszych skromnych emerytur? – pyta Maria Piątek. – Z moich 1.100 zł już teraz płacę ok. 340 zł na czynsz i fundusz remontowy, doliczając kredyt na kotłownię. A dojdą kolejne koszty, związane z kredytem na ocieplenie bloku.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 163

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »