REKLAMA

Sport

Silna ręka Agnieszki

Opublikowano 19 lipca 2019, autor: hakma

W sobotę, 6 lipca, w sali widowiskowej CAK w Międzychodzie odbyły się IX Otwarte Mistrzostwa Międzychodu w siłowaniu na ręce o Puchar Burmistrza Międzychodu

Organizatorem zawodów był klub UKS Wilki Międzychód, który już po raz IX zorganizowały Otwarte Mistrzostwa Międzychodu. 65 zawodniczek i zawodników stoczyło 215 pojedynków. Oprócz gospodarzy byli goście ze Świebodzina, Swarzędza, Gdyni, Choszczna, Marklawic, Wrocławia, Poznania, Dąbrowy Zielonej, Piaseczna, Kościana, Opola, Środy Wlkp., Wrocławia, Jaworzna, Żar, Wolsztyna, Warszawy, Bydgoszczy i Witnicy oraz ze Słowacji, Niemiec i Bułgarii.

Bardzo dobrze zaprezentowała się, pochodząca z Żar, Agnieszka Szakoła, która walczyła jak równy z równym z utytułowanymi zawodniczkami z Polski i Europy.

-Jestem bardzo dumna z osiągniętego wyniku, drugie miejsce w kategorii open i takie samo w kategorii do 75kg. Miałam przyjemność mierzyć się z dziewczynami, które zajmują podium na Mistrzostwach Polski, co tym bardziej cieszy, ponieważ pojechałam na zawody bez wcześniejszego przygotowania. Ten sport mam we krwi- powiedziała po zawodach Agnieszka Szakoła.

Napisz komentarz »