Koleżeńsko po lesie

Opublikowano 19 lipca 2019, autor: hakma

13 lipca odbyła się już 5. Edycja Koleżeńskiego Cross Maratonu po Zielonym Lesie.

Na starcie pojawiło się 65 zawodników- 42 panów i 23 panie. Bieg liczył 4 dziesięciokilometrowe pętle. To zawodnicy w czasie przemierzania dystansu decydowali ile jeszcze są w stanie przebiec. Tylko 15 mężczyzn pokonało dystans ponad 40 kilometrów, a najszybciej zrobił to Bartosz Grzegorczyk, któremu zajęło to 3:32:26. Drugi na mecie Był Marcin Piotrowski(3:44:26), a trzeci przybiegł Marek Włudarski, który na mecie zameldował się tylko 35 sekund za drugim biegaczem. Wśród pań tylko 9 zawodniczek ukończyło pełny dystans 40 kilometrów. Pierwsza zrobiła to Agnieszka Górska z czasem 3:55:54, druga była Marta Wujda(4:03:52) a na trzej pozycji uplasowała się z czasem 4:04:32-Anna Dziopa-Kan.