REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Muszą pożegnać syna

Opublikowano 12 lipca 2019, autor: jb

Nie żyje Marcin Turlej (?41 l.) z Żagania. Od 1 czerwca mężczyzna uznawany był za zaginionego.

To jego ciało strażacy wyłowili z wody przy elektrowni wodnej w Grajówce (6.06.). M. Turlej był prezesem Stowarzyszenia Księstwo Żagańskie, historykiem z wykształcenia. Wraz ze Stowarzyszeniem realizował różne projekty, w ubiegłym roku były to warsztaty filmowe dla seniorów.

Rodzina M. Turleja zgłosiła jego zaginięcie 3.06. Mężczyzna ostatni raz w domu rodziców w Żaganiu był 1.06. Gdy rodzicom nie udało się z nim skontaktować, pojechali do niego. Na stole leżał pożegnalny list.

Ciało mężczyzny przy elektrowni w Grajówce, obok której mieszkał pan Marcin, strażacy wyłowili w nocy, 6.06. Rodzina nie rozpoznała jednak swojego bliskiego, więc przeprowadzone zostały badania genetyczne.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 133

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »