REKLAMA

Praca

Tu czeka praca

Opublikowano 12 lipca 2019, autor: jb

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Osobę do sprzątania zatrudni Zespół Szkół Budowlanych w Żarach. Trwa rekrutacja na stanowisko kierownika sklepu, kasjerów, sprzedawców i sprzedawców w dziale mięsnych sklepu „Stokrotka” w  Żarach. Spółka „Piast Group” zatrudni osobę do sprzątania na terenie Żar i Szprotawy. Łącznie pięciu kierowców samochodów o masie powyżej 3,5 tony do przewozów międzynarodowych potrzebnych jest do żarskiego PKS. Ofertę pracy na zastępstwo na stanowisko ds. konta ubezpieczonego ma żarski oddział ZUS.

Kierownik kancelarii tajnej potrzebny jest do żagańskiego oddziału Żandarmerii Wojskowej. Robotników drogowych do prac na terenie powiatu zatrudni Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania i Robót Drogowych z Żagania.

 

W sklepie i w szkole

Kasjer, sprzedawca o pracę może pytać w lubskim sklepie „Dino”.

Belowaczy, pracowników fizycznych poszukuje firma „Abtex” ze Szprotawy. Osoba do oczytywania wodomierzy, kierowca potrzebny jest do Szprotawskich Wodociągów i Kanalizacji. Magazyniera, kierowcę zatrudni spółka „Dowhan” z Jasienia. Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie ma godziny pracy dla pomocy nauczyciela do pracy z dzieckiem, które ma orzeczenie o autyzmie. Specjalista ds. zamówienia i sprzedaży potrzebny jest do firmy „Efarm” z Gozdnicy.

Napisz komentarz »