REKLAMA

Kronika policyjna

Zwyrodnialec poluje na dzieci

Opublikowano 05 lipca 2019, autor: mk

Policja wciąż nie złapała mężczyzny, który chciał porwać 10-latkę w Żarach. Próbował wciągnąć dziewczynkę do samochodu. Wszystko działo się w środku dnia.

Dziesięciolatka wracała ze szkoły rowerem. Było słoneczne popołudnie w środę, 12 czerwca. Dziewczynka cieszyła się, bo kilka dni wcześniej zdała egzamin na kartę rowerową. Jechała ulicą Tatrzańską.

– Córka jechała ścieżką rowerową. Bardzo się cieszyła ze zdania egzaminu i pozwoliliśmy jej jeździć rowerem do szkoły w ostatni tydzień roku szkolnego. Na naszej ulicy mieszka dużo dzieci uczących się w tej samej szkole, ale tego dnia niestety wracała sama – opowiada mama dziewczynki.

 

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 483

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »