REKLAMA

Praca

Tu czeka praca

Opublikowano 05 lipca 2019, autor: jb

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Dwie osoby potrzebne są do pracy przy produkcji okien z tworzyw sztucznych w firmie „Darplast” w Żarach. Sprzątaczki do pracy na terenie Żar rekrutuje spółka „Sanpro Cnsulting” z Łodzi. Czterech doradców klienta w Żarach zatrudni „Provident”. Sześciu kasjerów, sprzedawców oraz cztery osoby do pracy w dziale mięsnym poszukiwani  są do pracy w nowym sklepie „Stokrotka” w Żarach. Pięciu technologów wykończeniowych może zatrudnić firma „Arkuszbud” z Żar. Kierowcy samochodów o masie powyżej 3,5 tony znajdą pracę w żarskim PKS.

Technik elektroenergetyk znajdzie pracę w lubuskim oddziale Energetyki Cieplnej Opolszczyzny w Żaganiu.

Kierowca i nauczyciel

Elektryk potrzebny jest do lubskiej „Magnolii”. Szprotawskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych ma ofertę pracy dla rehabilitanta.

Kierowca ciągnika, traktorzysta o pracę może pytać w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Iłowej.Godziny pracy dla nauczyciela historii ma Szkoła Podstawowa w Przecławiu, w której potrzebny jest także nauczyciel języka angielskiego. Ofertę dla pomocnika dekarza ma firma „Ciesielstwo-Dekarstwo” Roberta Semczyszyna ze Starej Wody. Pracownika socjalnego poszukuje Ośrodek Pomocy Społecznej w Wymiarkach.

Napisz komentarz »