REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Zapraszamy na urodziny

Opublikowano 05 lipca 2019, autor: mk

Gabryś Rybak już za kilka dni skończy 16 lat. A to znaczy, że będzie mógł spełnić marzenie i uczyć się jeździć motocyklem! Z okazji urodzin, motocykliści postanowili wyprawić mu niezapomnianą imprezę!

W niedzielę (7.07) w żarskim Rynku odbędą się wyjątkowe urodziny. Motocykliści organizują imprezę specjalnie dla Gabrysia Rybaka z Żagania, który walczy z nowotworem. Chłopak jest wielkim fanem motocykli. Wspierający go od początku walki z chorobą motocykliści postanowili i tym razem przygotować dla niego wyjątkową niespodziankę.

– Impreza urodzinowa zacznie się o godz. 14.00 w niedzielę, przy żarskim Ratuszu – mówi Izabela Klimas-Niekało, organizatorka urodzin. – O godz. 15.00 zapraszamy na paradę, która przejedzie ulicami Żar. Będzie tort i inne niespodzianki, takie jak moto pluszaki czy animacje. Będziemy też wręczać prezenty Gabrysiowi. Pozbieramy fundusze na jego leczenie. To będzie bardzo bezpieczna impreza. Rynek będzie zamknięty dla ruchu. Zapraszamy nie tylko motocyklistów, ale i rodziny z dziećmi. Jeżeli ktoś chciałby przynieść podarek urodzinowy dla Gabrysia czy ciasto, to zachęcamy – mówi.

Gabryś jest teraz w swoim domu w Żaganiu. Na urodzinach pojawi się z rodziną i przyjaciółmi, także tymi z kliniki w Poznaniu, w której się leczy.

– Chciałabym bardzo podziękować Izie i wszystkim tym cudownym ludziom, którzy tak bardzo nas wspierają – mówi Edyta Bączyk-Rybak. – Zapraszamy wszystkich na żarski Rynek.

Napisz komentarz »