REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Czas na karierę

Opublikowano 28 czerwca 2019, autor: mk

Jest przystojny i wysportowany. Kocha zwierzęta, a zwłaszcza konie. Mateusz Zdanowicz (22 l.) z Bieniowa zdobył tytuł II Wicemistera Wielkopolski.

Podczas finału konkursu w sobotę (22.06) w Poznaniu pokonał 7 przystojnych facetów. Jury wyżej oceniło tylko jego serdecznego kolegę, Macieja Szlufika ze Szprotawy i Huberta Grzesiuka ze Skwierzyny.

II Wicemister Wielkopolski jest absolwentem Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żarach, skończył technikum o profilu mechanicznym. Ma młodszego brata. Za jego sukces w konkursie kciuki trzymali rodzice, Krystyna i Andrzej, a także jego dziewczyna.

– To był mój debiut w takim konkursie. Nie spodziewałem się tak wysokiego miejsca. Cieszę się też sukcesem Maćka, trzymaliśmy się cały czas razem – zapewnia Mateusz.

Show biznes

Mateusz przyznaje, że otrzymuje już oferty pracy jako model. Swoją karierę chciałby pokierować w tym kierunku. Mierzy 194 centymetry i waży 93 kg. Jest wysportowany. Uwielbia sport, a zwłaszcza jazdę konną.

– Jeżeli nie wyjdzie z modelingiem, to w przyszłości chciałbym pracować z końmi. Są w naszej rodzinie od kilku pokoleń. Jednak teraz najbardziej chciałbym spróbować sił jako model, dostałem już propozycję. Teraz muszę pojechać do Warszawy, by przedyskutować szczegóły i sprawdzić, czy oferta jest dla mnie – wyjaśnia.

Za zdobycie tytułu II Wicemistera Mateusz otrzymał zestaw luksusowych kosmetyków oraz voucher na 400 zł do wykorzystania w salonie specjalizującym się w stylizacji męskich fryzur i brody.

– Nagrody to tylko dodatek. Już nie mogę się doczekać kolejnych konkursów. W przyszłym roku na pewno wytaruję w konkursie na Mistera Polski – zapowiada Mateusz.

Napisz komentarz »