REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Stracili jedynego syna

Opublikowano 21 czerwca 2019, autor: bj

Mateusz Jakubiec (?24 l.) z Żar, student logistyki Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, wypadł z okna na czwartym piętrze. Karetka nieprzytomnego zawiozła go do szpitala. Lekarzom nie udało się uratować mu życia. Zmarł.

Mateusz Jakubiec (?24 l.) jest absolwentem żarskiego Zespołu Szkół Ekonomicznych. Kończył Technikum Informatyczne. Maturę zdał w 2015 r. Potem kontynuował naukę w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Studiował logistykę. Był jedynakiem.

Wypadł przez okno

W feralną sobotę, 15.06., odwiedził znajomych w bloku w centrum Wrocławia. Z nieoficjalnych informacji wynika, że około godz. 22 chciał wracać do domu. Wyszedł z mieszkania, poszedł do windy, ponoć pomylił piętra. Po chwili wrócił do mieszkania, bo zapomniał okularów i portfela. Zrobiło mu się niedobrze. Wtedy miał otworzyć okno i wychylić się, żeby zaczerpnąć świeżego powietrza. Jeden z jego zszokowanych kolegów mówi o „strasznym, tragicznym splocie niefortunnych zdarzeń, których nikt nie mógł przewidzieć”.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 432

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »