REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Moto urodziny Gabrysia

Opublikowano 21 czerwca 2019, autor: mk

W żarskim Rynku znów zawyją setki motocykli. Już 7 lipca odbędą się wyjątkowe „Moto urodziny” chorego na raka Gabrysia Rybaka z Żagania.

W niedzielę, 7.07., na żarskim rynku odbędzie się impreza urodzinowa z okazji 16 urodzin Gabrysia Rybaka z Żagania. Chorujący na nowotwór chłopak kocha motocykle. Wspierający go od początku walki z chorobą motocykliści postanowili i tym razem przygotować dla niego wyjątkową niespodziankę.

– Impreza urodzinowa zacznie się o godz. 14.00 – mówi Izabela Klimas-Niekało, motocyklista i organizatorka wydarzenia. – O godz. 15.00 zapraszamy na paradę. Będzie tort i inne niespodzianki. Będziemy też zbierać fundusze na leczenie Gabrysia – zapowiada.

Potrzebna pomoc

Każdy, kto zechciałby wspomóc organizację imprezy urodzinowej, może się kontaktować z organizatorką akcji.

– Jeżeli ktoś mógłby podarować ciasto, napoje czy prezenty i upominki dla Gabrysia może to zrobić. Zapraszamy do pomocy – zachęca Izabela Klimas-Niekało

– Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie – mówią Gabryś Rybak i jego mama, Edyta Bączyk-Rybak. – Będzie nam niezmiernie miło spędzić z wami ten wyjątkowy dla nas dzień.

Napisz komentarz »