REKLAMA

Sport

Piramida poszalała

Opublikowano 21 czerwca 2019, autor: hakma

Zawodnicy UKS „Piramida” Żary przywieźli worek medali z zawodów w akrobatyce, które odbyły się w niedzielę 16 czerwca, w Sulechowie, z okazji Dnia Dziecka.

 Udział w zawodach wzięło 42 zawodników z żarskiego klubu w wieku od 6 do 12 lat. Podopieczne trenerek Heleny Drapały i Wioletty Skubińskiej w każdej konkurencji zdobyły złote, srebrne i brązowe medale.

W ćwiczeniach wolnych I krok: Julia Drozdek – srebrny medal.

W dwójkach dziewcząt: Marcinek Natalia i Adamczyk Emilia – złoty medal

W trójkach dziewcząt: Rotarska Maja, Czekała Alicja i Kędzierska Lidia – złoty medal; Nowacka Lilianna, Jakubczak Lena i Machowska Konstancja – brązowy medal

W klasie młodzik: ćwiczenia wolne – Uchman Aleksandra – złoty medal; Świerczyńska Marcelina – brązowy medal

W kategorii chłopców: Kols Michał – złoty medal; Dziurawiec Hubert – srebrny medal.

W trójkach dziewcząt: Koczorowska Kornelia, Fajkierz Amelia, Potocka Liwia – złoty medal; Kocioł Aleksandra, Morżak Lena, Bratoszewicz Alicja – srebrny medal.

W klasie trzeciej kobiet: Sereda Dominika, Rzeźniczak Jagoda – brązowy medal.

W trójkach kobiet: Waszak Oliwia, Firganek Teresa, Gaczoł Inez – srebrny medal; Kicuała Aleksandra, Pisarska Agata, Niedzielan Anotonia – brązowy medal

W klasie open – w dwójkach kobiet: Julia Apanel, Paulina Józefiak – złoty medal.

W trójkach kobiet: Biernacka Milena, Sowa Kinga, Złotnik Maja – złoty medal; Marszałek Oliwia, Wądłowska Oliwia, Ochmańska Jessica – brązowy medal.

– W zawodach startowało 110 zawodników z trzech klubów, ale przebiegły one w bardzo radosnej atmosferze. Została zachowana sportowa rywalizacja wśród dzieci, dla których był to pierwszy udział w zawodach. Chcemy bardzo podziękować rodzicom i zawodnikom za ciężko przepracowany sezon i życzyć udanych wakacji – powiedziały zadowolone W. Skubińska i H. Drapała.

Napisz komentarz »