REKLAMA

Kronika policyjna

Wyłowili zwłoki mężczyzny

Opublikowano 17 czerwca 2019, autor: jb

Ciało mężczyzny znaleźli pracownicy elektrowni wodnej w Grajówce.

Zwłoki znajdowały się przy kracie, gdzie woda przechodzi przez elektrownię. Zauważyli je pracownicy w czwartek, 6.06., przed godz. 22:00. Wezwali policję. Ciało z wody strażacy wyciągali przy pomocy platformy do pływania tzw. sań lodowych.

W prokuraturze po sekcji zwłok trwa przygotowywanie jednoznacznej opinii co do przyczyny zgonu. Mężczyzna nie został zidentyfikowany. Pobrano próbki do badań genetycznych.

 

Mieć pewność

Na ich wyniki czeka rodzina zaginionego Marcina Turleja. Mężczyzna mieszka w pobliżu elektrowni. Od poniedziałku, 3 czerwca, trwają jego poszukiwania. Ostatnio z rodziną kontaktował się 1 czerwca, a w swoim mieszkaniu zostawił pożegnalny list.

– Nie byliśmy w stanie zidentyfikować ciała, było za bardzo zmienione. Wiemy, że pojawiły się głosy, że to na pewno Marcin, ale my chcemy mieć pewność. Nie możemy dopuścić do sytuacji, że pochowamy syna, a on się będzie gdzieś dalej błąkał po świecie. Musimy być pewni – mówi ojciec zaginionego, Maciej Turlej.

Ojciec próbki do badań DNA oddał w środę (12.06.). Na ich wynik trzeba poczekać minimum 3 tygodnie.

Marcin Turlej uznawany jest za zaginionego. Mężczyzna ma 186 cm wzrostu, włosy w kolorze ciemny blond, może nosić kilkudniowy zarost. Gdyby ktoś wiedział, dokąd poszedł albo gdzie przebywa, proszony jest o kontakt z policją. Można też dzwonić do rodziców mężczyzny pod numery tel. 660 441 619 lub 570 635 486.

Napisz komentarz »