REKLAMA

Wasze sprawy

Zabrakło szacunku

Opublikowano 17 czerwca 2019, autor: Norbert Królik

O dzieleniu pałacu i zamku, remoncie parku przy al. Jana Pawła II i niebezpiecznym przejściu przez przejazd kolejowy na al. Wojska Polskiego rozmawiamy z Anną Słodkowską, żarską radną z Platformy Obywatelskiej.

Jak się pani odnajduje w roli radnej miejskiej?

Podoba mi się praca w Radzie Miasta. To nowe doświadczenie. W związku z tym, że wiele rzeczy jest dla mnie nowością, chcę korzystać z doświadczenia kolegów nie tylko z mojego klubu.

I jak układa się współpraca?

Został postawiony mur, dlatego jest mi trudno, ale trzeba się otworzyć. Nie zamierzam iść w zaparte. Jak są jakieś niedomówienia, trzeba je wyjaśniać, a nie się obrażać lub co gorsze obrażać innych. Tak po ludzku żałuję, że z Robertem Dziadulem, z którym od lat byliśmy kolegami w Platformie Obywatelskiej, teraz jesteśmy w przeciwstawnych obozach. Robert zdecydował, że nie będzie startował z list Platformy Obywatelskiej i w efekcie mamy mikrorozłam ludzi z PO w Radzie Miasta. Ale i tak Roberta lubię i szanuję.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 713

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »