REKLAMA

Kronika policyjna

Uszkodził i zwiał

Opublikowano 17 czerwca 2019, autor: jb

Najpierw zrobił zakupy w iłowskim „Dino”, potem uszkodził samochód pani Agnieszki i po prostu odjechał.

Agnieszka Kowal z Żagania poszukuje osób, które wiedzą, kto zniszczył jej samochód.  Pani Agnieszka swoje uszkodzone auto zastała na parkingu pod iłowskim sklepem w sobotę, 23 lutego. Jej srebrny nissan micra miał wgniecione tylne lewe drzwi i próg od strony kierowcy.

Jak się okazało, zahaczyło go duże auto swoim hakiem holowniczym, kiedy kierowca próbował wyjechać z tego samego parkingu.

– Udało mi się otrzymać nagranie ze sklepowego monitoringu, więc zaniosłam je policji. Tylko że do tej pory nie udało im się ustalić sprawcy. Żałuję, że wcześniej nie dałam tej informacji do gazety – mówi A. Kowal.

Kierowca dużego charakterystycznego auta zaparkował tuż przed wejściem do sklepu. Sam nie wysiadał, na zakupy poszedł tylko pasażer. Potem kierowca powinien wyjechać tyłem. Nie wiadomo, dlaczego obracał autem tak, że uderzył w auto pani Agnieszki, stojące na parkingu. Ze sklepu pojechał w prawo, w stronę Żagania.

– Nie mam pojęcia, dlaczego on tak jechał, parking jest naprawdę duży, aż dziwne, że nie zauważył mojego samochodu. Gdyby ktoś rozpoznał samochód sprawcy bardzo proszę o kontakt. Nie chciałabym, żeby takie chamskie zachowanie uszło komuś na sucho – apeluje pani Agnieszka.

Informacje można przekazać policjantom z komisariatu w Iłowej albo kontaktować się z panią Agnieszką bezpośrednio pod numerem tel. 668 931 301.

Napisz komentarz »