REKLAMA

Polityka

Nie będę przepraszał

Opublikowano 07 czerwca 2019, autor: Norbert Królik

O konflikcie w Radzie Miasta, inwestycjach w okolicy cmentarza i wakacjach, które jeszcze się nie zaczęły, a już się skończyły, rozmawiamy z Aleksandrem Słowikowskim, żarskim radnym z Forum Samorządowego i przedsiębiorcą prowadzącym warsztat samochodowy.

Dlaczego żarska Rada Miasta jest tak skłócona?

Było dużo prób ustabilizowania pracy, ale nie ma woli. Część radnych chce się po prostu promować, a mnie to nie interesuje. Chcę spokoju i pracy merytorycznej. Nie ukrywam, że idąc na sesję, denerwuję się tym, co będzie. Kto i z czym wyskoczy. A tak nie powinno być. To moje życzenie, żeby coś się poprawiło, bo przepychanki mi się nie podobają.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 998

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »