REKLAMA

Praca

Tu czeka praca

Opublikowano 07 czerwca 2019, autor: jb

Sprawdź aktualne oferty pracy.

Dwóch malarzy konstrukcji, malarzy budowlanych do pracy w Żarach zatrudni Przedsiębiorstwo „Anmal” z Głogowa. Specjalista bankowości znajdzie pracę w żarskiej filii Banku Spółdzielczego z Trzebiela. Ofertę pracy dla łącznie piętnastu policjantów ma Komenda Powiatowa Policji w Żarach. Pracownik socjalny znajdzie zatrudnienie w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Żarach. Osoba do sprzątania potrzebna jest w żarskim Powiatowym Urzędzie Pracy. Pracownika do tworzenia kosztorysów i ofert na instalację tryskaczową w Żarach potrzebuje firma „Multimon”.

Sprzedawca znajdzie pracę w żagańskim sklepie „Ada”.  Nauczyciela przedmiotów informatycznych oraz zawodowych ekonomicznych może zatrudnić Zespół Szkół Technicznych i Licealnych z Żagania. Trzech drwali, pilarzy znajdzie pracę w żagańskiej firmie „Zwyż-Dźwig”.

 

Stolarz i sprzedawca

Referent m.in. do rozliczania faktur za noclegi, ale też stolarz znajdą pracę w 43. Wojskowym Oddziale Gospodarczym ze Świętoszowa. Pielęgniarka, która jednocześnie koordynowałaby pracę sekcji medycznej, potrzebna jest do Domu Pomocy Społecznej w Miłowicach. Osoba do obsługi klienta potrzebna jest w Salonie Optycznym „Optom” w Szprotawie. Łącznie dziesięć osób do pracy przy obróbce zatrudni firma „Heinen” w Lesznie Górnym. Pomoc kuchenna znajdzie pracę w lubskim „Barze Sajgonka”. Dwóch kasjerów, sprzedawców potrzebnych jest do sklepu „Dino” w Lipinkach Łużyckich.

Napisz komentarz »