REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Smaczny weekend w żarskim Rynku

Opublikowano 07 czerwca 2019, autor: red.

Już w najbliższy weekend, od piątku do soboty (7-9.06.), w żarskim Rynku odbędzie się kolejny „Zlot Food Trucków”. Dla naszych czytelników mamy do wygrania dwa podwójne vouchery na to pyszne wydarzenie.

Food trucki, jak zwykle, zaoferują duży wybór dań z różnych stron świata. Przez trzy dni Rynek w Żarach będzie kusić mieszkańców zapachami potraw, przyrządzanych przez prawdziwych pasjonatów.

Trzydniowa impreza będzie miała charakter rodzinnego pikniku, którego główną atrakcją będzie kilkanaście food trucków – aut przystosowanych do przygotowywania i wydawania posiłków.

Każdy z samochodów serwować będzie oryginalne potrawy: od meksykańskich buritto, poprzez azjatyckie dania z woka i oryginalne burgery, aż po słodkie hiszpańskie churrosy i lody tajskie.

Wszystkie potrawy przygotowywane będą ze świeżych, sezonowych produktów.

 

Do Żar przyjadą food tracki, z których serwowane będą:
frytki belgijskie, lody tajskie, hiszpańskie churros, hot dogi, burrito i quesadilla, bułeczki bao na parze oraz dim sumy, kurczaki panierowane po amerykańsku, lemoniada molekularna, amerykańskie burgery, kanapki z szarpaną wieprzowiną, grillowane ciabatty, słodkie mini pączki, tajski pad thai, zapiekanki

 

Napisz komentarz »