REKLAMA

Sport

Piast w 4. lidze

Opublikowano 07 czerwca 2019, autor: hakma

Piast Iłowa do Lubska przyjechał świętować awans do 4. ligi. Nikt nie sądził, że podopieczni Grzegorza Borkowskiego mogą ten mecz przegrać.

W sobotę, 1 czerwca, na stadionie w Lubsku, iłowanie bez problemów pokonali gospodarzy 5:0, czym przypieczętowali swój sukces. Bramki dla Piasta zdobyli: Mateusz Góra l18`, Kamil Tutak 45`, Michał Fernezy 79` i 87` oraz Emmanuel Ohagwu 89`. Piast dołączył do Czarnych Żagań, którzy także na dwie kolejki przed końcem zapewnili sobie awans.

– Najważniejszy cel na ten sezon został zrealizowany. Jednak nie poprzestajemy na tym, chcemy dwa ostatnie mecze wygrać i zakończyć rozgrywki na pierwszym miejscu. Z przebiegu całego sezonu myślę, że zasłużyliśmy na awans. Jest to nagroda dla całego naszego klubu. Podziękowania szczególnie należą się drużynie za czas i trud włożony w treningi i mecze. Jestem bardzo dumny z tych chłopaków. Każdy z nich bez wyjątku dał bardzo dużo drużynie i to dzięki temu cieszymy się dzisiaj z awansu – powiedział po meczu szkoleniowiec Piasta, Grzegorz Borkowski.

Napisz komentarz »