REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

10 tys. zł nagrody za bandziorów

Opublikowano 31 maja 2019, autor: Michalina Kozarowicz

Gangsterzy, którzy w ubiegłym tygodniu próbowali napaść na żarskiego przedsiębiorcę, Ireneusza Gozdawę-Dydyńskiego, wciąż są na wolności. Firma, której jest współwłaścicielem, wyznaczyła 10 tys. zł nagrody dla osoby, która pomoże w ich ujęciu. Tymczasem policja nie szuka bandziorów, tylko samochodu, który uderzył w radiowóz…

Przypomnijmy – próba napadu na przedsiębiorcę miała miejsce w czwartek, 23.05.,pod bankiem PKO BP S.A. w Żarach przy ul. Przeładunkowej, przed godz. 11. Trzej zamaskowani bandyci w srebrnym volvo czekali na I. Gozdawę-Dydyńskiego w pobliżu banku, koło wału kolejowego. Musieli wiedzieć, że się tam pojawi. Gdy ich minął, pojechali za nim na parking banku (przy dworcu PKS). Przedsiębiorca zauważył, co się święci. Widział mężczyzn w kominiarkach i grubych rękawicach, pod ktorymi prawdopodobnie ukrywali kastety.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 455

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »