REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

To będzie zlot!

Opublikowano 31 maja 2019, autor: Michalina Kozarowicz

Po rocznej przerwie, w Lubsku znów odbędzie się zlot motocyklistów organizowany przez klub Boxer MC Poland. Impreza będzie połączona z Dniami Lubska.

Już dziś (w piątek, 31.05.) nad zalewem Nowiniec rozpocznie się 17 zlot Klubu Motocyklowego Boxer MC Poland z Lubska, który powstał w 1986 roku jako sekcja Lubuskiego Domu Kultury. Od tego czasu klub rozrósł się i w jego barwach jeżdżą motocykliści z Lubska, Jasienia, Żar, Gubina czy Krosna Odrzańskiego. Jednak domem klubu jest Lubsko i w tym roku, impreza połączona została ze świętem miasta. Zlot potrwa do niedzieli (2.06).

– Impreza zacznie się już w piątek – mówi Krzysztof Jaworski z Klubu Boxer MC Poland – jednak główna część odbędzie się w sobotę. I właśnie w sobotę, o godz. 13.30, wyruszy parada motocykli, która przejedzie ulicami Lubska, tradycyjnie zrobimy sobie też zdjęcie pod Ratuszem, zapraszamy więc wszystkich mieszkańców. Około godz. 15.00 już na zalewie Nowieniec rozpoczną się różne gry i zabawy dla uczestników zlotu. Wejście dla mieszkańców jest darmowe – zachęca motocyklista

Koncerty i atrakcje

W piątek na scenie zlotu zagra lokalny zespół discopolo „Niespotykani”. W sobotę o godz. 20.00 – gubińska kapela „Dobre Piwo”, a o 22.00 koncert da formacja „Rock rebelia band”.

– Oprócz tego będzie też boxerska grochówka, mięso z grilla, dobre piwo, kawa, herbata. Będzie też można kupić nasze pamiątkowe koszulki ze zlotu i odznaki. Motocykliści będą mogli zaopatrzyć się w akcesoria. Wystawią się sprzedawcy kurtek, butów czy skórzanych spodni. W zlocie weźmie udział zaprzyjaźniony z nami artysta kaletnik, którego unikatowe wyroby ze skóry będzie można wygrać podczas konkursów – wylicza K. Jaworski.

Impreza jest otwarta dla wszystkich, nie trzeba być motocyklistą, by wziąć udział w zlocie.

– Zapraszamy wszystkich motocyklistów zarówno tych zrzeszonych, jak i nie, a także wszystkich sympatyków motocykli. Serdecznie zapraszamy też całe rodziny. Gwarantujemy, że zabawa będzie udana – zaprewnia K. Jaworski.

Napisz komentarz »