REKLAMA

Praca

Tu czeka praca

Opublikowano 31 maja 2019, autor: jb

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Osoby do sprzątania na terenie Żar poszukuje spółka „Raven” z Zielonej Góry. Pracowników ochrony fizycznej na terenie Żar oraz dwie osoby do sprzątania zatrudni spółka „Piast”. Ofertę dla kierownika działu krajowych przewozów towarów i spedycji ma żarski PKS. Krojczy chleba znajdzie pracę w żarskiej piekarni „Almar”. Higienistka, asystentka stomatologiczna znajdzie pracę w „Dental Clinic Jankowscy” w Żarach. Cztery osoby znajdą pracę jako zgrzewacz, tłoczarz w Przedsiębiorstwie „Produs” w Żarach.

Tokarza i ślusarza, spawacza może zatrudnić Zakład „Litwin” z Żagania. Żagańska „Galwanizernia” ma ofertę pracy dla kontrolerów jakości i galwanizera. Osoba do pomocy przy załadunku mebli znajdzie pracę w firmie „Gawimex” z Żagania. Pakowaczy do pracy w firmie „Bartex” w Żaganiu rekrutuje agencja „Partner Temps”z Piaseczna, pracę znajdzie nawet 25 osób. Osiem osób potrzebnych do pracy przy sortowaniu zniczy na paletach w firmie „Vitrocolor” w Iłowej.

Pielęgniarka potrzebna jest do Domu Pomocy Społecznej w Lubsku. Dwie osoby do montażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych zatrudni firma „Saling” z Grabika. Stolarz znajdzie pracę w Stolarni Konrada Chabraszewskiego w Lipinkach Łużyckich, a cukiernik i piekarz znajdą pracę w Piekarni Eugeniusza Ślawskiego w Lipinkach Łużyckich. Szprotawskie Wodociągi i Kanalizacje poszukują osoby do odczytu wodomierzy. Pracę dla stolarza może zaoferować firma usługowo – remontowa „Feniks” z Jasienia.

Napisz komentarz »