Walczyli w Krośnie Odrzańskim

Opublikowano 31 maja 2019, autor: Michalina Kozarowicz

Kolarze z drużyny CR GIANT Team Żary, jeżdżący pod patronatem gazety „Regionalnej” i Telewizji Regionalnej, wystartowali w niedzielę (26.05) w wyścigu kategorii MTB.

To był kolejny wyścig serii Kaczmarek Electric MTB. Licząca 38 km trasa mega biegła po leśnych terenach wokół Krosna Odrzańskiego. Z naszych kolarzy najlepszy okazał się Adam Zarzycki, który z czasem 1 h 35 min 17 s zajął 4 miejsce w kategorii M2. Łukasz Zaremba był 30 w kategorii M3 z czasem 1 h 39 min 18 s. Tomasz Kroczak przejechał trasę z czasem 1 h 42 min 41 s, co dało mu 41 miejsce w kategorii M3. Daniel Piotrowicz w kategorii M4 zajął 24 miejsce z czasem 1 h 43 min 30 s. Mirosław Styczeń przejechał trasę w czasie 1 h 45 min 12 s, co pozwoliło mu się uplasować na 56 miejscu w kategorii M3. Krzysztof Grzegorczyk zameldował się na mecie jako 52 w kategorii M4 z czasem 1 h 50 min 56 s. Piotr Adamiak pokonał trasę w czasie 2 h 9 min 30 s, co zaowocowało 112 miejscem w kategorii M3.

Na krótkim i długim

Kacper Grzegorczyk wystartował na dystansie mini, który liczył 26 kilometrów. Kacper przejechał trasę w czasie 1 h 4 min i 43 s, co dało mu 9 miejsce w kategorii M1. Przemysław i Wojciech Kulbida wystartowali w dystansie giga, który mierzył 69 kilometrów. Przemysław zajął 13 miejsce w kategorii M3 z czasem 3 h 18 min 7 s, zaś Wojciech uplasował się tuż za nim, na miejscu 14, tracąc jedynie 6 sekund.