REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Będzie o nich głośno

Opublikowano 24 maja 2019, autor: red.

Zespół Nobo powstał w lipcu 2014 roku we Wrocławiu. Jego liderem jest pochodzący z Żagania Andrzej `And` Kubrycz – wokal, struny i klawisze kapeli. Razem z przyjaciółmi grają alternatywnego rocka. Lada chwila ukaże się ich nowa płyta.

Zespół, poza Andrzejem Kubryczem, tworzą: Dawid `Dav` Nowak – gitara, Marcin `Kiś` Kisiecki – perkusja, wokal, Emanuel `eMo` Nowak – gitara basowa, wokal. Ich pierwsza płyta ukazała się w marcu 2016 r. Od tamtej pory koncertują w klubach w całej Polsce. Aktualnie kończą pracę nad kolejnym krążkiem.

„Regionalna”: Historia zespołu rozpoczyna się w 2014 roku. To wtedy pan i pana koledzy, każdy z was z jakimś doświadczeniem muzycznym, spotkaliście się i postanowiliście zrobić coś wspólnego.

Andrzej Kubrycz: Ja pochodzę z Żagania, pozostali muzycy z Polkowic, ale nasze drogi jakoś spotkały się we Wrocławiu i na zgliszczach wcześniejszych naszych projektów powstało „Nobo”, które tworzy do dzisiaj i ma się świetnie.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 969

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »