REKLAMA

Praca

Tu czeka praca

Opublikowano 24 maja 2019, autor: jb

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie

Dwie osoby do sprzątania może zatrudnić Szpital Na Wyspie w Żarach. Osoba do sprzątania znajdzie pracę także w żarskim Powiatowym Urzędzie Pracy.

Ofertę dla elektroenergetyka do pracy w Żaganiu ma spółka „Eco Serwis” z Opola. Pakowaczy na produkcji do pracy w Żaganiu rekrutuje agencja „Partner Temps” z Piaseczna, pracę znaleźć może sześć osób. Czterech dozorców, również do koszenia trawy i sprzątania, mogą zatrudnić Zakłady Usługowe „Zachód” w Żaganiu. Główny księgowy potrzebny jest do Przedszkola nr 2 w Żaganiu.

Szlifierz i ślusarz

Opiekunka osób niepełnosprawnych potrzebna jest do Domu Pomocy Społecznej w Miłowicach. Rekrutację dla ratowników do pilnowania się osób nad basenem podczas wakacji prowadzi Urząd Miasta w Gozdnicy. Szlifierza, ślusarza, tokarza, frezera i spawacza zatrudni firma „Ekopol” z Jasienia. Pracownik socjalny znajdzie pracę w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Brzeźnicy. Spółka „Versa” z Pasterzowic szuka osoby do pomocy przy produkcji architektury ogrodowej. Trzech pomocników stolarza oraz projektant schodów i drzwi znajdą pracę w szprotawskiej firmie „Hoszman”. Archiwistę zatrudni 43. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Świętoszowie. Sieć sklepów „Dino” zatrudni sprzedawców do swoich sklepów w Lubsku i Lipinkach Łużyckich.

Napisz komentarz »