Bez niespodzianek

Opublikowano 24 maja 2019, autor: hakma

W 27. kolejce rozgrywek klasy okręgowej nie zanotowano żadnych zaskakujących wyników. Faworyci, jak jeden maż, powygrywali swoje mecze.

Promień Żary bez problemów wygrał z Pogonią Przyborów 2:0. Gospodarze od początku do końca kontrolowali grę. Co prawda ambitni zawodnicy Pogoni próbowali zmienić wynik na swoją korzyść, ale obrona i bramkarz Promienia byli czujni i nie pozwolili przyjezdnym na zdobycie bramki. Pierwszą bramkę dla żaran bezpośrednio z rogu strzelił Piotrek Czarnota w 40. Minucie. Na kolejną kibice musieli poczekać aż do 78. Minuty. Wtedy to Norbert Biniek ustalił wynik spotkania na 2:0 dla żaran.

Broniąca się przed spadkiem Unia Kunice odniosła cenne zwycięstwo na wyjeździe ze Zrywem Rzeczyca 5:3. Bramki dla kuniczan strzelili: Krystian Goc (13`), Adrian Jurczak (41`), Marek Sitarek (49`), Jarosław Włodarczyk (54`) i samobójcza.

Piast Iłowa, lider rozgrywek, pokonał Deltę Sieniawa Żarska 2:0. Bramki dla iłowian zdobyli: Roman Hutyria(29`) i Kamil Tutak (90`+3).

Budowlani Lubsko bez żadnych problemów wygrali ze Schnugiem Chociule. Gole strzelili: Jakub Kajetańczyk (29`), Tomasz Bahyrycz (80`), Patryk Kozioł (84`) i Maciej Trziszka (85` i 88`).