REKLAMA

Praca

Tu czeka praca

Opublikowano 17 maja 2019, autor: jb

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Referenta do spraw księgowości oraz kasjera do pracy w żarskim oddziale zatrudni Bank Spółdzielczy z Trzebiela. Monter, pracownik produkcyjno-gospodarczy, ale także malarz, tynkarz znajdą pracę w firmie „Minowa Metal”. W Żarach do oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych potrzebna jest osoba do pracy na stanowisku ds. opracowania decyzji i korespondencji, a druga osoba do spraw rozliczeń. Pięć salowych znajdzie pracę w 105. Szpitalu Wojskowym w Żarach, do pracy rekrutuje je spółka „Sanpro Consulting” z Łodzi. Spółdzielnia Mieszkaniowa z Żar przy ul. Wieniawskiego może zatrudnić osobę do sprzątania posesji oraz montera instalacji wodno-kanalizacyjnej, spawacza elektrycznego.

Sieć sklepów „Dino” poszukuje sprzedawców do swoich oddziałów w Żarach i Iłowej.

Sprzedawca potrzebny jest do sklepu marki „Venitti” w Lubsku. Pracę w charakterze sprzedawcy oferuje także PSS „Społem” w Lubsku, o pracę tam może pytać także piekarz. Dwie osoby do pracy przy produkcji obuwia potrzebne są do firmy „W&W” w Lubsku.

Kucharz znajdzie pracę w Domu Pomocy Społecznej w Miłowicach. Kasjer, sprzedawca potrzebny jest do stacji paliw „Apexim” w Zasiekach.

Napisz komentarz »