Ścigali się w Sulechowie

Opublikowano 17 maja 2019, autor: mk

Kolarze z drużyny CR GIANT Team Żary, jeżdżący pod patronatem gazety „Regionalnej” i Telewizji Regionalnej, w niedzielę (12.05.) wystartowali w wyścigu w Sulechowie.

To był kolejny wyścig serii Grand Prix Kaczmarek Electric MTB.

Po szybkim początku kolarzy zaskoczyły trudne technicznie podjazdy i zjazdy. Aura nie sprzyjała. Niektóre zjazdy były bardzo śliskie. Kolarze przez większą część trasy walczyli z błotem. Mimo trudności drużynie jeżdżącej pod patronatem gazety „Regionalnej” i Teleziwji Regionalnej udało się uzyskać bardzo dobre rezultaty.

Dobre wyniki

Kolarze z żarskiej drużyny wystartowali na dystansie mega (38,5 km). Adam Zarzycki przejechał go w czasie 2:03:36, w klasyfikacji generalnej uplasował się na 59 pozycji, w kategorii wiekowej M2 zajął 15 miejsce. Łukasz Zaremba przyjechał na metę z czasem 2:06:16, co dało mu 74 miejsce w klasyfikacji generalnej i 29 miejsce w M3. Zaraz za nim na mecie zameldował się Tomasz Kroczak z czasem 2:06:16, co dało mu 75 miejsce w klasyfikacji generalnej i 30 w M3. Daniel Piotrowicz przyjechał na metę z czasem 2:07:33. Zajął 84 miejsce w klasyfikacji generalnej i 23 w kategorii wiekowej M4. Mirosław Styczeń zameldował się na mecie z czasem 2:24:15, co przełożyło się na 194 miejsce w klasyfikacji generalnej i 78 w kategorii wiekowej M3. Piotr Adamik na pokonanie dystansu mega potrzebował 2:50:57. Open był 270, a w kategorii M3 – 106.

CR GIANT Team Żary na dystansie mini reprezentował Witold Harasim. Pokonanie 24,5 km zajęło mu 1:17:27, co dało mu 66 miejsce open i 15 w M4.

Na dystansie giga (65 km) pojechali bliźniacy, Wojciech i Przemysław Kulbida. Na metę wjechali razem z czasem 3:46:03 i 3:46:04. Zajęli 64 i 65 miejsce open, a w kategorii M3 – 16 i 17 miejsce.

W kategorii młodzik w barwach drużyny wystartował Piotr Przychodzeń. Z czasem 27:15 uplasował się 19 miejscu open i 14 w swojej kategorii.