REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Zuzia wołała o pomoc. Nikt nie pomógł

Opublikowano 10 maja 2019, autor: Norbert Królik

Zuzia już w listopadzie 2017 roku zgłaszała wychowawcy, że jest zaczepiana przez kolegów. Skarżyła się, liczyła na pomoc. O nękaniu informował szkołę również jej ojciec. Z kontroli kuratorium oświaty w SP nr 1 w Żarach po tragicznej śmierci 12-latki, która popełniła samobójstwo, wynika, że w szkole nie zrobiono wystarczająco dużo, żeby chronić dziewczynkę.


Warning: Use of undefined constant zacheta - assumed 'zacheta' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/localnews/includes/tresc_platna.php on line 204

Kuratorium Oświaty opublikowało protokół z kontroli przeprowadzonej w SP nr 1 w Żarach po tragicznej śmierci 12-letniej Zuzi.

Jest druzgoczący dla dyrekcji szkoły i wychowawcy dziewczynki.

Kontrola nie pozostawiła złudzeń, że szkoła nie zapewniła bezpieczeństwa uczennicy nękanej przez innych uczniów i niewystarczająco nadzorowała przestrzeganie prawa i obowiązujących w szkole procedur.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 984

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »