REKLAMA

Sport

Budowlani bez problemów

Opublikowano 10 maja 2019, autor: hakma

W ramach rozgrywek zielonogórskiej ligi okręgowej w niedzielę, 5 maja, Budowlani Lubsko podejmowali na własnym stadionie drużynę Mieszka Konotop

W pierwszej połowie obie drużyny toczyły wyrównaną walkę i choć to miejscowi mieli więcej okazji do strzelenia bramek, żadnej nie wykorzystali i pierwsza część spotkania zakończyła się bezbramkowo.

W drugiej połowie gospodarze, po zmianach jakie zaordynował trener Stanisław Słobodzian, gospodarze zaczęli lepiej grać. Pojawienie się na boisku Dawida Urbana i Tymoteusza Dynowskiego, ożywiło grę Budowlanych. Pierwszego gola w 57. minucie strzelił Patryk Kozioł, w 63. podwyższył na 2:0 Dawid Urban, a w 77. minucie na 3:0 trafił znów Dawid Urban. Honorową bramkę goście zdobyli dopiero w 88. minucie. A było to samobójcze trafienie Dominika Bereźnickiego.

– Fajny i ciekawy mecz z obu stron. Myślę, że z lekką przewagą w pierwszej połowie po naszej stronie. Jak zwykle zabrakło skuteczności. Do przerwy 0-0. Druga połowa wraz z wprowadzeniem do gry dwóch młodych zawodników Urbana i Dynowskiego przyniosła korzyść w postaci bramek. Druga połowa to już zdecydowana nasza przewaga. Dziękuję zawodnikom za kolejny dobry mecz u siebie i oczekuję pierwszych punktów na wyjeździe już za tydzień w Kunicach – podsumował Stanisław Słobodzian, trener Budowlanych.

Napisz komentarz »