REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Wszyscy zginą

Opublikowano 10 maja 2019, autor: jb,bj

-„Wszyscy zginą”, „zginą ludzie”, „to wasze ostatnie chwile” – e-maile z informacją o podłożonej bombie dotarły do szkół w naszym regionie. Policjanci sprawdzali budynki, w których tego dnia zaplanowane były matury.

Pierwsze groźby o wybuchu rozsyłano do szkół w poniedziałkowy wieczór po godz. 23:00, kolejne we wtorek (8.05.) po godz. 20:00.

„Strajkujący nauczyciel skonstruował materiał wybuchowy. O godz. 11:00 7 maja 2019 roku odbędzie się wybuch. Bomba jest ukryta w sali, w której uczniowie piszą egzamin. Uciekajcie wszyscy zginą. To poważna sprawa, zobaczycie, ale wtedy będzie już za późno” – można było przeczytać w pierwszej wiadomości. Kolejne za konstruktora bomby wymieniały m.in. uczniów i przeciwników rządu.

W szkołach zagrożone było prawidłowe przeprowadzenie egzaminu maturalnego z matematyki. Budynki szkół sprawdzała policja, zanim wpuszczono do nich uczniów.

 

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 380

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »