REKLAMA

Polityka

Wygoda to podstawa

Opublikowano 02 maja 2019, autor: Norbert Królik

Rozmowa z Olafem Napiórkowskim (46 l.), wiceburmistrzem Żar, o sposobie na samochód za 200 tys. zł, kandydowaniu na burmistrza i zwolnieniach nauczycieli.

Jak z kondycją u pana burmistrza? Uprawia pan sport?

Można by wnioskować, że kondycja dobra, aczkolwiek po wynikach na parkrunie widać, że jednak nie do końca. Sport towarzyszy mi przez całe życie. Uprawiałem chyba wszystkie dziedziny sportu, oczywiście amatorsko, ale ze względu na moje problemy z biodrem musiałem z większości zrezygnować. Zostało bieganie, bo to mi sprawia najmniej kłopotów. Biegam rekreacyjnie. Weszło mi to w krew. Mam ponad 210 parkrunów na koncie. Nawet jak nie mogę biec, bo choruję, to na parkrunie jestem, bo dobrze się czuję w towarzystwie ludzi związanych z biegami. Poza tym, bieganie dobrze wpływa na zrzucanie kilogramów, bo w pewnym wieku chyba wszyscy mamy z tym problemy.

Ma pan nowego lexusa. Jak pan to robi, że jeździ tak dobrymi samochodami?

Trzeba mieć dobrego doradcę finansowego. To nie są moje samochody. Korzystam od dwóch lat z opcji wynajmu długoterminowego. To już mój trzeci samochód w tej formie. Nie trzeba zamrażać gotówki, bo jest tylko opłata roczna. Obliczyłem, że stać by mnie było na kupno samochodu za 100 tys. zł, a tak mogę jeździć autem za 200 tys. zł, więc z tego korzystam.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 1209

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »