REKLAMA

Praca

Tu czeka praca

Opublikowano 02 maja 2019, autor: jb

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Specjalista zaplecza technicznego m.in. do nadzoru budynków, naliczania faktur potrzebny jest do PKS w Żarach, o pracę w firmie mogą też pytać spedytorzy do działu międzynarodowego.  Dwie osoby do sprzątania może zatrudnić Miejski Ośrodek Sportu Rekreacji i Wypoczynku w Żarach. Kucharza oraz kierowcę, dostawcę zatrudni Jadłodajnia „Hades” w Żarach.

Ofertę dla montera okien ma Przedsiębiorstwo „Kard” z Żagania. Pracownik myjni o etat może pytać w „Myjni-Wulkanizacji” W.B.Gotlib w Lubsku. Kierowcy z prawem jazdy kategorii C+E o pracę mogą pytać w firmie „Tosa- Truck” w Lubsku. Osoby na takie same stanowisko potrzebne są do firmy „Transport Międzynarodowy” Andrzeja Pitury z Budziechowa.

Magazynier i zmywacz

Pracowników ochrony na terenie Wiechlic rekrutuje agencja „Clar System” z Poznania. Magazynier i automatyk znajdą pracę w firmie „Silgan Metal Packaging” w Wiechlicach. Kierowca z prawem jazdy kategorii B znajdzie pracę w kebabie „Eura Doner” w Lipinkach Łużyckich. Zmywacz pojazdów potrzebny jest do stacji firmy „Intra” we wsi Borowe.Technik prac biurowych do pracy w Świętoszowie zatrudni 4. Regionalna Baza Logistyczna. Ofertę dla kierowcy ciągnika ma Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Iłowej.

Napisz komentarz »