REKLAMA

Wasze sprawy

Nasz Wojtek gra u najlepszych

Opublikowano 02 maja 2019, autor: Piotr Piotrowski

W nowym filmie i w serialach będzie można zobaczyć żagańskiego aktora, Wojciecha Sikorę.

Wojtka z Żagania, po skończeniu szkoły teatralnej w Krakowie, można było obejrzeć w serialach „Na Wspólnej” czy „Barwach szczęścia”, na deskach teatru z Tomaszem Karolakiem w sztuce „Operetka”, ale i w reklamie rogalików „Seven Days”. Są nowe role, coraz większe.

Z planu na plan

Ostatnio Wojtek mocno rozwinął żagle. Występuje w nowym serialu Polsatu „Zawsze warto”, w którym główne role grają Weronika Rosati, Julia Wieniawa oraz Katarzyna Zielińska. Premiera na ekranie już jesienią.

– Stacja zamówiła już drugi sezon tego serialu. Dostanę tam więcej minut – mówi W. Sikora. – Poza tym, mam też epizod w nowej produkcji stacji Canal + „Mały zgon” w reżyserii Juliusza Machulskiego i czekam na potwierdzenie udziału w produkcji TVN „Zakochani po uszy”. Rozmawiam z dyrektorami warszawskich teatrów, bo ciągnie mnie też na deski.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 237

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »