Rowerowy weekend

Opublikowano 02 maja 2019, autor: mk

Kolarze z drużyny CR GIANT Team Żary, jeżdżący pod patronatem gazety „Regionalnej” i Telewizji Regionalnej, w niedzielę (28.04) wzięli udział w dwóch wyścigach.

W niedzielę (28.04) w Zielonej Górze odbyły się zawody rowerowe serii Kaczmarek Electric MTB. Kolarze drużyny CR GIANT Team Żary wystartowali w 3 kategoriach. Największą liczbę uczestników przyciągnął liczący 39 km dystans mega, w którym wystartowali Łukasz Zaremba (open 74, M3 35),  Mirosław Styczeń (open 124, M3 58), Daniel Piotrowicz (open 118, M4 28), Krzysztof Grzegorczyk (open 174, M4 48), Tomasz Kroczak (open 103, M3 44), Piotr Adamiak (open 318, M3 139) oraz Tomasz Gądek, który nie został sklasyfikowany, ponieważ zrezygnował z dojechania do mety.

Na trasie dystansu mini (19,5 km) można było zobaczyć dwóch naszych zawodników. Witold Harasim w kategorii open zajął 80 miejsce, a w kategorii wiekowej M4 – 17. Kacper Grzegorczyk  był 73 w kategorii open i 8 w M1.

W kategorii młodzików (11 km) wystartował Piotr Przychodzeń, który zajął 11 miejsce.

Szosowe zmagania

Dwóch członków drużyny, także w niedzielę (28.04), wystartowało w kolejnym wyścigu serii Via Dolny Śląsk. Ścigali się w kategorii fun i przejechali 35 km. Adam Zarzycki w kategorii open zajął 23 miejsce, a w kategorii wiekowej M2 – 9. Radosław Wujda na mecie stawił się 44 w kategorii open i 12 w M4.