REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Nowe życie dziurawej skarpetki

Opublikowano 26 kwietnia 2019, autor: bj, mk

O dziurę w skarpetce niezmiernie łatwo, a cerować nie ma sensu… Wiosną i latem można wykorzystać jej praktyczne zastosowanie.

Styliści prześcigają się w stylizacjach pełnych dziur. Przetarte kolana, postrzępione nogawki. Modyści czerpią z tego inspiracje. Co rusz widzimy celebrytę, który odsłonił to i owo przez dziurę w odzieniu.

Kto by się spodziewał

Józef Tarniowy, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Żarach, od lat był kojarzony z wyważoną elegancją… Garnitury, koszule i krawaty. Wszystko w stonowanych – urzędniczych kolorach. Szarości, popiele i czernie. Dyrektor postanowił urozmaicić swoje klasyczne stylizacje. Przełamać je nutką nowoczesności. Na posiedzenie komisji edukacji i rynku pracy (24.04.) w żarskim Starostwie Powiatowym przyszedł ubrany jak zwykle. Dopiero uważny obserwator mógł zauważyć subtelności jego stylizacji.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 150

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »