REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Osioł mnie zaatakował

Opublikowano 26 kwietnia 2019, autor: Norbert Królik

To miało być duchowe przygotowanie do Świąt Wielkanocnych. Skończyło się na ogromnym bólu, pobycie w szpitalu i wielu godzinach na poczekalni w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. A wszystko przez osła.

Danuta Trzuskawska z Żagania przed świętami pojechała na rekolekcje do Albertówki w Jugowicach (okolice Wałbrzycha). Tam została zaatakowana i powalona przez osła. Trafiła do szpitala.

– Poszłyśmy z koleżankami pogłaskać osiołki, które pasły się na pobliskiej łące. Biegały luzem. W pewnym momencie dołączyła do nas koleżanka, która kończyła jeść jabłko. Gdy osioł to zobaczył, zaczął za nią biec i uderzać ją głową. Koleżanka się przestraszyła i zaczęła wzywać pomocy. Podbiegłam do niej. I wtedy osioł się obrócił i stanął na tylnych nogach. Zobaczyłam tylko jego przednie kopyta i pierś. Spadł na mnie i przygniótł  do ziemi. Nie mogłam się ruszyć – opowiada pani Danuta.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 274

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »