REKLAMA

Praca

Tu czeka praca

Opublikowano 26 kwietnia 2019, autor: jb

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Piekarz i pomocnik piekarza znajdą pracę w Piekarni Jolanty Kurcewicz w Żarach. Malarz, lakiernik konstrukcji i wyrobów metalowych, ale też monter konstrukcji stalowych potrzebni są do firmy „BN Tech” z Żar. Zapotrzebowanie na asystenta sędziego ma Sąd Rejonowy w Żarach. Opiekunki dziecięce może zatrudnić Przedszkole „Chatka Puchatka” w Żarach. Księgowy o pracę może pytać w firmie Transport „Hasiuk” z Żar.

Nauczyciel języka angielskiego potrzebny jest do dwóch szkół, do Specjalnego Ośrodka dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy w Żarach oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku.

Ofertę dla automatyka i magazyniera ma ma firma „Silgan Metal Packaging” z Wiechlic. Pracownik socjalny o pracę może pytać w Ośrodku Pomocy Społecznej w Małomicach. Kierowca ciągnika znajdzie pracę w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Iłowej. Dwóch ślusarzy, monterów rusztowań oraz czterech spawaczy metodą MAG, a także operator wózka widłowego potrzebni są do firmy „M-S Pico” Rusztowania w Borowiny.

Napisz komentarz »