REKLAMA

Wasze sprawy

Jersaka wojna z premierem

Opublikowano 26 kwietnia 2019, autor: Piotr Piotrowski

Żagański przedsiębiorca postawił się premierowi Polski! Posądza go o złodziejstwo i czerpanie zysków ze sprzedaży heroiny!

W Wielki Piątek, 19 kwietnia, mieszkańcy Żagania osłupieli. Dosłownie. Na balkonach trzeciego piętra kamienicy przy wieży ratuszowej w Rynku pojawiły się dwa banery o treści: „Premier Polski Mateusz Morawiecki z prawdopodobieństwem 99,9 procent to złodziej, oszust, bandyta w białych rękawiczkach czerpiący zyski z handlu heroiną”.

Na banery zareagowali policjanci, którzy patrolowali ulice w centrum miasta. Szybko powiadomili przełożonego, który nakazał natychmiast usunąć transparenty. Ściągnęli je wezwani przez nich strażacy, za pomocą podnośnika.

– Banery zostały ściągnięte i zabezpieczone do sprawy w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa polegającego na znieważeniu organu konstytucyjnego  Rzeczypospolitej Polskiej – wyjaśnia st. sierż. Aleksandra Jaszczuk, oficer prasowy KPP Żagań. – Obecnie prowadzone jest postępowanie. Czyn ten zagrożony jest karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 509

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »